בעלי נכס יקרים, קבוצת א.א. רוטשטיין, מקבוצות הנדל"ן וההתחדשות העירונית המובילות בישראל, מברכת אתכם על הליך הפינוי בינוי/התחדשות עירונית אשר עתיד להתבצע בבניין שלכם.

ניסיון אמיתי של מעל שני עשורים, אמינות, מקצוענות, איכות ללא פשרות, יושרה ושותפות.

זה המתכון להצלחה!

מעל לשני עשורים של מצויינות

קבוצת א.א רוטשטיין, פועלת בתחום הנדל”ן והבנייה מזה 2 עשורים הקבוצה מתמחה בתחום ההתחדשות העירונית והפינוי בינוי. קבוצה שכלל עובדיה מקצוענים ומנוסים. א.א רוטשטיין ידועה ומפורסמת בסטנדרט בנייה גבוהה במיוחד ובאיכות בניה בלתי מתפשרת.

עוצמה של קבוצה מובילה במשק

ליווי משפטי וכלכלי צמוד

ניסיון עשיר

איכות בנייה בלתי מתפשרת

שירות אישי, מקצועי ואדיב

מהירים יותר בהבאה להיתר

איתנות פיננסית

סיווג קבלני ויכולת ביצוע עצמית

אודות הקבוצה

מנכ”ל הקבוצה, איגור רוטשטיין, החל את דרכו מלמטה “מהשטח”, כמנהל עבודה ופרויקטים בענף הנדל”ן.
החריצות היושר והיכולת לקדם תהליכים תוך שמירה על הכללים, הם אלו שהביאו אותו למקומו הנוכחי והציבו את קבות א.א רוטשטיין בע”מ כקבוצה מובילה בענף. המהנדסים והאדריכלים המקצועיים המועסקים בקבוצה שומרים על סטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. האני מאמין של הקבוצה הוא לספק את המוצר הראוי ביותר עבור לקוחותיה, ולכן הקבוצה מקפידה לעשות שימוש במוצרים הטובים ביותר בכל תחום. ההקפדה היתרה על האיכות נובעת בין היתר מכיוון שלהבדיל מחברות יזמיות גדולות, ייחודה של קבוצת א.א. רוטשטיין נעוץ בעבודה שהיא גם החברה המבצעת. לכן הערך המוסף של הקבוצה הינה האחריות האישית של החברה על הפרויקטים שלה. הקבוצה בנתה עד היום מאות יחידות דיור, שטחי מסחר ומבני ציבור, וקידמה פרויקטים רבים של תמ”א 38 ופרויקטים של פינוי-בינוי.

חלום ראשון, ראשון לציון

קרל נטר, ראשון לציון

פרויקטים נבחרים

ביאליק 17, ראשון לציון

אנדרסון, תל-אביב

אשר אורנבך 2, ראשון לציון

צוריאל, ראשון לציון

לבחור בחברה הנכונה

לא מעט בניינים חוזקו וחודשו במתכונת תמ”א 38, חלקם בהצלחה, ולצערנו, בחלקם הלא מבוטל, בסיבוכים, ליקויים, אובדן זמן, משאבים רבים ובעיקר עוגמת נפש רבה של בעלי הנכסים והדיירים. השוק מוצף יזמים ובעלי עניין רבים אשר מבטיחים מגוון הבטחות, יוצרים וזורעים בלבול, מבוכה וקושי מובן מצד בעלי הנכסים, אשר מעוניינים בקידום תהליך ההתחדשות העירונית, אך מתקשים בבחירת היזם והמלווה.

מגוון האפשרויות ומורכבותו המקצועית של התהליך, מחייבים בחירה בחברה הנכונה. חברה מנוסה, אמינה, ומקצועית. חברה אשר הוכיחה מעל לכל ספק כי בידה הניסיון, הכלים, העוצמה, הגב הכלכלי האיתן, תהליכי ניהול מתקדמים, כלים מקצועיים חדשניים, אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים ביותר ולא פחות חשוב, אנושיות ואהבת אדם. אלו הם הדגשים החשובים ביותר, בבחירת החברה שתבנה ותחדש את הבית שלך.

לעבוד מול אנשים

דירות, בניינים ושכונות אינם נדל”ן. הם בתים של משפחות, הן מרקם חיים שלם, הן ההיסטוריה, הן חום של משפחה, אהבה, ילדים והתבגרות. רק מלהביט בפניהם, מלאי השמחה של הדירים הנכנסים לדירתם החדשה, לאחר תהליך המלווה לא פעם בשאלות רבות וחששות, די בלהביט בפניהם על-מנת לדעת שזה לא נדל”ן. זה בית. קבוצת א.א רוטשטיין, מבינה לעומק את עומקן ומשמעותן לא רק של הפעולות, אלא בהחלט גם התחושות ותמשיך לחבק, לכבד ולחדש.

קבוצת א.א רוטשטיין מתחייבת לקדם פרויקטים של התחדשות עירונית באופן מהיר ויעיל, הקבוצה מספקת לדיירים ניהול מלא של התהליך, בשקיפות מלאה, בשירות אישי, חם ואנושי גב כלכלי חזק ואיתנות פיננסית. בנוסף, ייחודיותה הנוספת של קבוצת א.א רוטשטיין, שלה יכולת ביצוע עצמית והיא בעלת סיווג קבלני. עובדה המאפשרת יעילות גבוהה במיוחד של תהליך הבניה, פיקוח הדוק על איכות הבניה והדירות המושלמות הנמסרות.

התמורה לדיירים

קבוצת א.א. רוטשטיין תישא ב 100% עלויות היועצים השונים מטעם בעלי הדירות, כגון: עו”ד דיירים, מפקח דיירים ועוד. ללא כל הוצאה מצד בעלי הנכסים.

אדריכלות חכמה פורצת גבולות ועיצוב יוקרתי

בעלי הדירות יזכו לליווי אדריכלי צמוד, עזרה, ייעוץ וחשיבה משותפת בכל נקודות התכנון והעיצוב של דירתו החדשה. מיטב בעלי המקצוע יעמדו לרשות בעלי הדירות בשלבי התכנון השונים, מגוון רחב של אפשרויות גמישות וחכמות של תכנון וגמר יאפשרו לגור ביצירה המותאמת בנוחות מקסימאלית, בכפוף כמובן, למגבלות תכנוניות והנדסיות.

הוצאות ומיסוי

1 .כלל ההוצאות העקיפות והישירות במהלך תקופת התכנון והבניה, לרבות הוצאות משפטיות, תכנוניות, אגרות בנייה והוצאות הבנייה יחולו על החברה.
2. העסקה היא עסקת “נטו” כך שכל הוצאות המיסוי, לרבות מס רכישה, מס שבח (לאחר ניצול הפטורים של הדיירים), היטלי השבחה ומע”מ, יחולו על החברה, ובעלי הדירות לא יישאו בכל הוצאה.

בטחונות והוצאות משפטיות

1. על-מנת להבטיח מילוי מלא של כל ההתחייבויות של החברה, יועמדו לכלל בעלי הדירות בטחונות מלאים עפ”י חוק מכר בשווי דירתם החדשה, וכן ערבות בנקאית להבטחת תשלום שכר דירה לדיירים, ערבות בדק, מיסים, וערבות לרישום הבית המשותף.
2. החברה תישא בהוצאות המשפטיות המלאות של הדיירים בגין העסקה ובשכ”ט המפקח על הבנייה מטעמם.

גם אתם רוצים לחדש את הבניין שלכם? השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן